PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Programista Java - Servlet, JSF, EJB 3.0, Hibernate, RichF
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 18:20:02
    Temat: Warszawa => Programista Java - Servlet, JSF, EJB 3.0, Hibernate, RichF
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Programista Java - Servlet, JSF, EJB 3.0, Hibernate, RichFaces
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Programowanie nowych funkcjonalności
    * Tworzenie interfejsu użytkownika
    * Poprawianie zgłoszonych błędów w istniejących funkcjach
    * Prezentacja klientom zaprogramowanych rozwiązań
    * Kontakt z klientem w procesie tworzenia nowych funkcji, poszukiwania
    błędów i ich korekty, wyjazdy do klienta

    ***** Wymagania:

    * Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w
    technologiach Java SE oraz Java JEE w projektach komercyjnych
    * Dobra znajomość technologii JEE (m. in. Servlet, JSF, EJB 3.0 ,
    Hibernate, RichFaces)
    * Praktyczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji web'owych o
    architekturze trójwarstwowej
    * Praktyczne doświadczenie w zakresie korzystania z relacyjnych baz
    danych SQL
    * Dobra znajomość wzorców projektowych, praktyczne doświadczenie z
    zakresu projektowania aplikacji, analizy obiektowej i modelowania
    baz danych
    * Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego
    rozwiązywania problemów
    * Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją
    czasu
    * Kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania
    wniosków
    * Silne nastawienie na realizację zadań
    * Nastawienie na cel, dążenie do zamknięcia tematu, skuteczność,
    follow-up
    * Uporządkowanie, wewnętrzna dyscyplina, pracowitość
    * Punktualność, odpowiedzialność, zaangażowanie w pracę
    * Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    * Poszanowanie dla zasad etycznych i moralnych, wysoka kultura
    osobista

    ***** Dodatkowe atuty:

    * Znajomość UML
    * Znajomość bibliotek junit, dozer, apache, log4j
    * Znajomość Oracle

    ***** Oferujemy:

    * Ciekawą pracę
    * Jasno określony system bonusowy
    * Stały rozwój kwalifikacji zawodowych, szkolenia
    * Miłą atmosferę w stabilnym zespole
    * Wyjazdy integracyjne
    * Atrakcyjny pakiet socjalny

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2410-programista-java-
    se-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.