PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Key Account Manager - sektor medyczny <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 17:10:02
    Temat: Warszawa => Key Account Manager - sektor medyczny <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy
    dostarczającej rozwiązania IT:

    ***** Key Account Manager - sektor medyczny
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Samodzielna sprzedaż projektów i rozwiązań informatycznych w
    oparciu o pełne portolio firmy do klientów z sektora medycznego
    * Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i partnerów handlowych oraz
    budowanie długofalowych relacji biznesowych
    * Przygotowanie ofert handlowych i przetargowych,
    * Przygotowanie i prowadzenie prezentacji handlowych
    * Ścisła współpraca z kluczowymi Vendorami firmy
    * Realizacja założonych planów sprzedażowych
    * Monitorowanie i analiza działań firm konkurencyjnych
    * Współpraca z Działem Technicznym przy realizacji zamówienia i
    prowadzeniu projektu

    ***** Wymagania:

    * Minimalnie dwuletnie doświadczenie w sprzedaży kompleksowych
    rozwiązań informatycznych lub medycznych
    * Bardzo dobra znajomość rynku IT oraz specyfiki zamówień sektora
    medycznego, diagnostyki obrazowej i teleradiologii
    * Samodzielność i aktywność w sprzedaży
    * Znajomość technik sprzedaży i posprzedaży
    * Doświadczenie w finalizowaniu procesów sprzedaży
    * Umiejętność nawiązywania i budowania długofalowych relacji z
    Klientem
    * Motywacja do osiągania założonych celów sprzedażowych
    * Inicjatywa, aktywność i zaangażowanie w pracę
    * Umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej jak i pracy w
    zespole
    * Wykształcenie wyższe
    * Znajomość języka angielskiego pozwalającą na swobodną
    komunikację
    * Prawo jazdy kategorii B
    * Gotowość do podróży służbowych w na terenie Polski

    ***** Oferujemy:

    * Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
    * Niezbędne narzędzia pracy
    * Możliwość rozwoju zawodowego
    * Uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
    * Ciekawą pracę w niewielkim i dynamicznym zespole

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/2080-key-account-manag
    er-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.