PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Identity Management Consultant <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-03-29 14:35:02
    Temat: Warszawa => Identity Management Consultant <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego Klienta, spółki z sektora IT w Warszawie, poszukujemy
    osoby na stanowisko:

    ***** Identity Management Consultant
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Analiza wymagań
    * Projektowanie rozwiązań w zakresie IdM IAM z wykorzystaniem
    gotowych produktów
    * Wdrażanie rozwiązań do zarządzania tożsamością i dostępem u
    Klientów

    ***** Wymagania:

    * Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
    * Znajomość:
    ** zagadnień związanych z wykonaniem analizy wymagań
    funkcjonalnych Klienta
    ** zagadnień z zakresu zarządzania tożsamością i dostępem
    (IdM, IAM)
    ** systemów z rodziny MS Windows Server 2008 / 2012, Linux, Unix
    na poziomie zaawansowanego administrowania
    ** MS Active Directory, eDirectory lub innych usług katalogowych
    LDAP
    ** zagadnień związanych z PKI
    ** serwerów aplikacji (JBoss, Weblogic) na poziomie
    administrowania
    ** relacyjnych baz danych (MS SQL, Oracle, DB2)
    ** JAVA, J2EE, ADF, JavaScript, HTML, CSS
    * Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    * Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    * Wysoka kultura osobista

    ***** Oferujemy:

    * Udział w ciekawych, zaawansowanych technologicznie i
    długotrwałych projektach
    * Atrakcyjne wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia i
    zaangażowania w projekty
    * Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna Medicover ze stomatologią
    oraz dofinansowanie kart Fitprofit)
    * Dbałość o rozwój pracowników - m.in. finansowanie zdanych
    certyfikatów
    * Miłą atmosferę pracy
    * Stabilne zatrudnienie
    * Pakiet alokacyjny - dla osób chcących się przenieś do Warszawy

    => => https://TeamQuest.pl/Warszawa/4080-identity-manageme
    nt-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.