PracaOferty pracy Holandia › Rzeźnik / wykrawacz wieprzowiny / bez znajomości języka / HOLANDIA

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Rzeźnik / wykrawacz wieprzowiny / bez znajomości języka / HOLANDIA

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • klasowanie mięsa wieprzowego;
  • ręczna obróbka elementów wieprzowych z użyciem noży.

Oczekujemy:

  • doświadczenia pracy przy obróbce wieprzowiny (w szczególności szynki);
  •  gotowości do pracy w temperaturze 5-7 C.

Mamy do zaoferowania:

  • stawkę uzależnioną od doświadczenia (min. 13,5 EUR brutto / h);
  • dodatek za pracę w zimnym pomieszczeniu;
  • możliwość nadgodzin (dodatkowo płatne);
  • holenderską umowę o pracę;
  • zapewniamy zakwaterowanie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Kierownik elewatora Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Weryfikator danych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna