eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Kraków › Weryfikator danych

Kto szuka:

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowisko:

Weryfikator danych

Lokalizacja:

Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Do twoich obowiązków będzie należało: - Analiza i weryfikacja poprawności danych,
- Działania związane z wdrażaniem aplikacji mobilnej i monitorowanie jakości pracy jej użytkowników,
- Rozwiązywanie pojawiających się problemów i zgłaszanie rozbieżności,
- Kontakt telefoniczny z użytkownikami aplikacji mobilnej,- Obsługa systemu reklamacyjnego.
Oczekujemy:

- Dokładność, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
- Duża samodzielność w działaniu, zdolność do pracy pod presją czasu,
- Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
- Komunikatywność,
- Zdolność analitycznego myślenia,
- Znajomość pakietu MS Office (w tym MS Excel),- Dyspozycyjność do pracy około 80 godzin w miesiącu (pon-pt 10:00-14:00).
Mamy do zaoferowania:

- Możliwość nawiązania długoterminowej współpracy i rozwoju zawodowego,
- Pracę w stabilnej firmie o uznanej marce,- Pakiet benefitów pozapłacowych,
- Po okresie wdrożenia możliwość pracy w systemie hybrydowym.- Wynagrodzenie w kwocie 23,50 zł brutto/h.- Umowę zlecenie.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-21

do końca oferty: 29 dni

pracodawca: InterKadra Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe