eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Poznań › Rzeźnik – praca w Szwecji

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Rzeźnik – praca w Szwecji

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukasz pracy jako rzeźnik? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Dołącz do zespołu w Szwecji i rozwijaj swoje umiejętności w międzynarodowym środowisku. Oferujemy stabilne zatrudnienie i atrakcyjne warunki pracy. Aplikuj już dziś!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki do 3200 €/msc
  • Praca od 1 kwietnia
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę z szwedzkim pracodawcą
  • 40-godzinny tydzień pracy
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Ubój zwierząt
  • Obróbka mięsa przy pomocy odpowiednich narzędzi
  • Przygotowywanie produktów przeznaczonych do sprzedaży

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie w uboju świń ( warunek konieczny)
  • Podstawowa znajomość j. angielskiego lub j. rosyjskiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 6 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna