eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Głogówek › Kierownik elewatora

Kto szuka:

BZK Group Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik elewatora

Lokalizacja:

Głogówek

opolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zarządzanie gospodarką magazynową na ternie elewatora, w tym przede wszystkim:
  • Nadzór nad dokonywaniem prawidłowego przyjęcia i rozładunku surowca (prawidłowe ważenie, pobieranie prób oraz ocena jakości).
  • Kontrola stanów magazynowych.
  • Przestrzeganie prawidłowej segregacji surowca oraz prawidłowych zasad jego przechowywania i konserwacji: suszenie, czyszczenie, wietrzenie.
  • Nadzór nad wydawaniem surowca wg ustalonych zasad jakościowych.
  • Nadzór nad pracą pracowników magazynu/elewatora, prowadzenie szkoleń i instruktaży dla pracowników oraz nadzór nad przestrzeganiem regulaminów, a także wymagań BHP na terenie magazynu/elewatora.
  • Nadzór nad dokumentacją magazynu/elewatora.
  • Inicjowanie prac modernizacyjnych, kontrolowanie terminów legalizacji wag samochodowych oraz kontrola sprzętu laboratoryjnego (pilnowanie kalibracji).

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia min. średniego, preferowane wyższe o profilu rolniczym.
  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem elewatora zbożowego lub na podobnym stanowisku: kierownik magazynu, szef zmiany w obszarach takich jak magazyn, produkcja.
  • Znajomość procedur i systemów jakościowych HACCP, GHP i GMP, a także praktyczna wiedza z zakresu technologii przechowywania, gospodarki magazynowej i procesów produkcyjnych.
  • Techniczna znajomość urządzeń wykorzystywanych w elewatorze (linie przenośnikowe, suszarki, wagi oraz sprzęt laboratoryjny).
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania zespołem, wysoko rozwinięte zdolności komunikacji, organizacji oraz współpracy.
  • Aktualnej książeczki sanepidu.

CO OFERUJEMY?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Miłą atmosferę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Dekarz Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Weryfikator danych

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-21

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: BZK Group Sp. z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy