PracaGrupypl.praca.oferowana › Warszawa => Tester oprogramowania <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-06-23 15:53:44
    Temat: Warszawa => Tester oprogramowania <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    ***** Tester oprogramowania
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Opis stanowiska:

    * przeprowadzanie testów funkcjonalnych i pozafunkcjonalnych
    oprogramowania,
    * opracowywanie dokumentacji testowej i przypadków testowych,
    * współpraca w procesie pozyskiwania projektów informatycznych.

    ***** Nasze wymagania:

    * znajomość metodyk testowania oprogramowań,
    * umiejętność przygotowania dokumentacji testowej i przypadków
    testowych,
    * znajomość systemów bug-tracking:
    ** JIRA,
    ** Bugzilla.
    * znajomość notacji UML,
    * doświadczenie w testowaniu aplikacji WEB,
    * znajomość standardów związanych z wytwarzaniem oprogramowania:
    ** CMMI,
    ** RUP,
    ** standardy ISO,
    ** IEEE.
    * znajomość relacyjnych baz danych - znajomość składni SQL,
    * znajomość środowiska Windows i Linux,
    * doświadczenie w testowaniu,
    * umiejętność analitycznego myślenia,
    * znajomość jęz. angielskiego,
    * umiejętność pracy w zespole,

    ***** Mile widziane:

    * certyfikat ISTQB,
    * doświadczenie w automatyzacji testowania oprogramowania:
    ** Selenium,
    ** SoapUI,
    ** inne.

    ***** Oferujemy:

    * udział w ciekawych projektach i szansę szybkiego wykazania swoich
    umiejętności,
    * możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/7150-7312f07ae9206390ed57
    dd58bd3.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.