PracaGrupypl.praca.oferowana › Kraków => Starszy Administrator systemów Linux <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-05-24 14:25:02
    Temat: Kraków => Starszy Administrator systemów Linux <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, dużej, międzynarodowej firmy, działającej na
    polu marketingu internetowego - lidera w swojej branży na naszym
    rynku - szukamy osoby na stanowisko

    ***** Starszy Administrator systemów Linux
    ***** miejsce pracy: Kraków

    ***** Zadania:

    * administracja aplikacjami tworzonymi przez firmę,
    * zapewnienie wysokiej jakości świadczonych usług IT,
    * konfiguracja środowisk zapewniających wysoką dostępność,
    wydajność i bezpieczeństwo,
    * rozwijanie systemów monitorujących i zarządzających,
    * usuwanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji.

    ***** Wymagania:

    * doświadczenie w administracji systemami Linux (sieć, usługi:
    http, mysql, systemy plików)
    * swobodne posługiwanie się językiem SQL,
    * umiejętność programowania w językach skryptowych takich jak:
    bash/*sh, Perl/Ruby/Python,
    * komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    * dokładność i sumienność w działaniach.

    ***** Oferujemy:

    * atrakcyjne warunki finansowe,
    * bardzo dobre warunki socjalne,
    * możliwość rozwoju zawodowego,
    * swobodną atmosferę pracy w młodym zespole.

    => => https://TeamQuest.pl/Kraków/3620-starszy-administrat
    o-nntp.html

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.