PracaOferty pracy Kulmbach › Elektromonter, elektryk, montaz kabli, tras kablowych, oswietlenia od 13,50 netto + kwatera

Kto szuka:

luckywork personalservice GmbH

Elektromonter, elektryk, montaz kabli, tras kablowych, oswietlenia od 13,50 netto + kwatera

Lokalizacja:

Kulmbach

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Szukamy elektrykow do ukladania tras kablowych, podlaczania maszyn i urzadzen, instalacji oswietlenia w obiektach publicznych i przemyslowych (szkoly, szpitale, hale magazynowe, hale produkcyjne).

Oferujemy:

• Niemiecką umowę o pracę - stabilne zatrudnienie na czas nieokreślony

• Konkurencyjne wynagrodzenie: Stawka od 13,50-14,50€ netto

• Bezpłatne zakwaterowanie: Komfortowy, jednoosobowy pokój w bliskim sąsiedztwie miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu

• Dodatki bożonarodzeniowe i urlopowe

• Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy

• Brak ZeitKonta – Konta czasu pracy- wszystkie godziny wypłacane na bieżąco

• Długotrwałe zlecenia: Zapewniamy stabilność i kontynuację pracy na dłuższy okres

• Polska obsługa: Nasz przyjazny zespół zapewnia wsparcie w Pana rodzimym języku

Wymagania stawiane pracownikowi:

-doswiadczenie zawodowe i/lub wyksztalcenie jako elektryk, elektromonter

-wlasny samochod (nie jest wymagany, ale mile widziany)

-znajomosc podstaw jezyka niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-29

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: luckywork personalservice GmbH

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura

Praca - wiadomości i porady

  • Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Zasiłek opiekuńczy. Dla kogo 60, 30 i 14 dni?

    Gdy zachoruje ktoś bliski, na czas opieki nad nim można pobierać zasiłek opiekuńczy - przypomina Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Jednak przepisy ściśle określają, ile dni w roku możemy korzystać z tego świadczenia. Długość zasiłku ...

  • ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU za 2022 r.

    ZUS udostępnił już klientom na PUE informacje o stanie konta ubezpieczonego (IOSKU) za rok 2022. Zakład wygenerował ponad 23,6 mln IOSKU. Jak można je pobrać?

  • Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Praca w branży IT: znamy najbardziej przyszłościowe specjalizacje

    Branża IT to rynek, który zgłasza nieustające zapotrzebowanie na specjalistów. Podobnie jednak jak dzieje się w innych sektorach i w IT mamy do czynienia z zatrudnieniowymi trendami. Jakie tendencje widoczne są obecnie? Odpowiedzi na to ...

  • Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Dla kogo dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

    Jeśli z jakiegoś powodu nie jesteś w systemie ubezpieczenia zdrowotnego, możesz w każdej chwili dołączyć - przypomina Narodowy Fundusz Zdrowia. Jak przystąpić do dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego?

  • Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Jeszcze za wcześnie na jawność wynagrodzeń?

    Hays wraz z kancelarią Baker McKenzie prezentują wnioski z raportu "Wynagrodzenia - największe tabu polskiego rynku pracy?" Pytanie zawarte w tytule opracowania dość wyraźnie nakreśla tendencję zaznaczającą się nad Wisłą - od jawności ...