PracaOferty pracy Szwajcaria › Monter Rusztowań 32 - 34 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Kto szuka:

Rekrutacja-Kozow

Monter Rusztowań 32 - 34 CHF brutto / godz. + Dieta 16 CHF netto / Dzień Pracy - SZWAJCARIA.

Lokalizacja:

Szwajcaria

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

PRACA - MONTERZY RUSZTOWAŃ - SZWAJCARIA - SZWAJCARSKI PRACODAWCA.

Szwajcarski Pracodawca Zatrudni Monterów Rusztowań na Projekty do Szwajcarii.
Zatrudnienie od  Maj  , Czerwiec  i w Kolejnych Miesiącach 2024.

PRACODAWCA Szwajcarska Agencja Pracy. Zatrudnienie na Szwajcarska Umowę o Pracę.
OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MONTERÓW RUSZTOWAN i TEAMOW DWUOSOBOWYCH.

STAWKA   32,00 - 34,00 CHF brutto / godz. + Dieta 16,00 - 18,00 CHF netto / Dzień Pracy.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwaterę opłaca Pracownik
lub Agencja Szwajcarska minusuje Koszt Tygodniowy Kwatery z Wypłaty Pracownika.

Kwota Kwatery 180 - 220 CHF / TYDZIEŃ. Pokoje zawsze jednoosobowe.

WYPŁATY DLA PRACOWNIKÓW CO TYDZIEŃ.

Rozliczenie Podatkowe w Szwajcarii 12 - 20 %
Wysokość Podatku zależy od Kantonu i wieku Pracownika.

Ubezpieczenie Zdrowotne płaci Pracownik.
Przez pierwsze 90 dni Pracownik nie ma Obowiązku opłacania Składek Zdrowotnych,
jednak po tym okresie Opłacenie Ubezpieczenia Zdrowotnego jest Obowiązkowe.

Ubranie Robocze + Obuwie Ochronne Pracownik organizuje dla siebie Samodzielnie.
Koszty dojazdu do Szwajcarii po stronie Pracownika.

Jeśli wzbudziliśmy Państwa zainteresowanie prosimy
o przesyłanie CV w wersji niemieckiej aktualne ze zdjęciem Kandydata lub zdjęcie oddzielnie.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Wymagania stawiane pracownikowi:

ZADANIA - MONTAŻ i DEMONTAŻ RUSZTOWAŃ.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE - PROFIL KANDYDATA
Doświadczenie w Montażu Rusztowań minimum 1 Rok.

Znajomość jęz. niemieckiego w Rozmowie Rekrutacyjnej Komunikatywny - Poziom A2.
Własne  AUTO PRIO  w  Zatrudnieniu ale nie jest to wymóg Konieczny.

Pracodawca nie ma Samochodów Służbowych.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Rekrutacja-Kozow

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura