PracaOferty pracy Munich › Elektryk → do 24€brutto/h → Monachium!!

Kto szuka:

Sedulus Sp. z o.o.

Stanowisko:

Elektryk → do 24€brutto/h → Monachium!!

Lokalizacja:

Munich

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • wykonywanie instalacji elektrycznych w fabryce
  • przerabianie instalacji przemysłowych
  • praca w systemie 1 lub 2-zmianowej
  • praca w renomowanej fabryce samochodów w Monachium
  • praca od zaraz!!

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wymagania stanowiska
    • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (B1/B2)
    • kilkuletnie doświadczenie w pracy jako elektryk/elektromonter
    • mile widziane prawo jazdy kat.B
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • mile widziane własne zakwaterowanie w Monachium

    Oferujemy
    • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio w Firmie (nie przez Agencję!)
    • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę na czas nieokreślony
    • atrakcyjne wynagrodzenie; do 24€ brutto/h
    • samochód firmowy
    • pomoc w znalezieniu zakwaterowania
    • niezbędne narzędzia pracy
    • dodatek urlopowy i świąteczny
    • możliwość zdobycia certyfikatów lub licencji, które potwierdzają umiejętności zawodowe

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-04

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Sedulus Sp. z o.o.

branże: Elektryka / Elektronika / Energetyka