PracaOferty pracy Warszawa › Account Manager - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Account Manager - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta w pełni niezależnej agencji reklamowej tworzącej zaskakujące kreacje i innowacyjne rozwiązania poszukujemy Account Managera.

Account ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • prowadzenie zintegrowanych projektów dla klientów agencji w tym w szczególności koordynacja przebiegu kampanii online
  • koordynacja tworzenia i modyfikacji stron internetowych, do których kierują kampanie
  • koordynacja komunikacji SoMe
  • przygotowywanie ofert przetargowych
  • tworzenie kosztorysów, harmonogramów oraz raportów z realizacji projektów
  • monitorowanie i optymalizacja kosztów
  • współpraca z podwykonawcami
  • dbanie o jakość i terminowość realizowanych projektów
  • aktywne reagowanie na potrzeby klienta i oferowanie dodatkowych usług i rozwiązań
  • współpraca z pozostałymi działami agencji

Wymagania:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w dziale Client Service, zdobyte w agencji reklamowej, ew. mediowej
  • umiejętność planowania i koordynacji projektów zintegrowanych (digital/web/ATL/BTL)
  • orientacja w aktualnych trendach i kanałach marketingowych
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania długotrwałych relacji z klientami
  • orientacja na cele biznesowe - świadomość celów biznesowych klienta oraz agencji i umiejętność podejmowania decyzji przyczyniających się do ich osiągnięcia
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem projektowym
  • umiejętności analityczne i prezentacyjne (biegła znajomość MS Office-Excel i Power Point)
  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w zespole
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • atrakcyjny system premiowy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Marketing / Reklama / PR