PracaOferty pracy Rzeszów › Przedstawiciel/ka Regionalny/a - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Przedstawiciel/ka Regionalny/a - rekrutacja online

Lokalizacja:

Rzeszów

podkarpackie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Naszym klientem jest firma świadcząca usługi wsparcia Działów UR w zakresie automatyki przemysłowej oraz oferujące nowoczesne systemy do pozyskiwania i analizy danych z maszyn oraz linii produkcyjnych.

Przedstawiciel/ka Regionalny/aMiejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Współpraca z klientami z branży B2B na terenie woj. lubelskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego
  • Prospecting klientów przy wykorzystaniu szerokiej palety narzędzi
  • Generowanie leadów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji biznesowych z kupcami (działy zakupów) i personelem średniego szczebla (kierownicy działów)
  • Podpisywanie umów serwisowych
  • Utrzymanie pozytywnych relacji z pozyskanymi klientami
  • Realizacja założonej strategii sprzedażowej
  • Udział w konferencjach i targach branżowych
  • Raportowanie bieżących działań w systemie CRM

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży B2B – nie mniej niż 3 lata
  • Doświadczenie w branży produkcyjnej lub usługowej, najchętniej w pracy z klientami branży produkcyjnej, przemysłem
  • Umiejętność oceny potencjału klienta sprzedaży usług, prowadzenia negocjacji
  • Wykształcenie wyższe (dowolne) lub średnie techniczne
  • Znajomość MS Office 365
  • Samodzielność, nastawienie na wynik, sumienność, odpowiedzialność, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej i partnerskiej atmosferze
  • Samodzielne stanowisko
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy
  • Refundację pakietów socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Sprzedaż