PracaOferty pracy Warszawa › Business Development Manager - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Stanowisko:

Business Development Manager - rekrutacja online

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy logistycznej proponującej kompleksowe rozwiązania, poszukujemy kandydata na stanowisko Business Development Managera. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój biznesu oraz budowanie trwałych relacji z klientami. BDM będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktu logistyki kontraktowej.

Business Development ManagerMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Aktywne zdobywanie nowych klientów i budowanie trwałych relacji biznesowych.
  • Tworzenie oraz wdrażanie strategii sprzedażowej w celu osiągnięcia założonych celów sprzedażowych.
  • Identyfikacja nowych możliwości biznesowych.
  • Negocjowanie warunków umów handlowych i współpracy z klientami.
  • Raportowanie wyników sprzedażowych oraz działań biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży produktu logistyki kontraktowej (minimum 2 lata).
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji biznesowych.
  • Doskonałe umiejętności negocjacyjne oraz komunikacyjne.
  • Znajomość rynku logistycznego oraz trendów w branży.
  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.
  • Auto służbowe.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 35 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy