PracaOferty pracy Wrocław › Inżynier Budowy (Elektryka/Teletechnika/BMS) - rekrutacja online

Kto szuka:

HRK S.A.

Inżynier Budowy (Elektryka/Teletechnika/BMS) - rekrutacja online

Lokalizacja:

Wrocław

dolnośląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

HRK S.A. dla swojego Klienta, jednego z liderów na rynku w obszarze instalacji teletechnicznych, elektrycznych i automatyki budynkowej (kubatura, przemysł, itp.) w związku z rozwojem struktur poszukuje osoby na stanowisko Inżyniera Budowy (Elektryka/Teletechnika/BMS).

Inżynier Budowy (Elektryka/Teletechnika/BMS)Miejsce pracy: Wrocław

Zadania:

  • Pełnienie funkcji Inżyniera Budowy (do wyboru II lokalizacje - woj. dolnośląskie lub rejon Polski centralnej)
  • Opracowywanie planów realizacji inwestycji, tworzenie niezbędnej dokumentacji oraz bieżących raportów
  • Uczestniczenie w organizowaniu prac związanych z przygotowaniem i realizacją inwestycji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego i innymi obowiązującymi przepisami prawa
  • Nadzorowanie przebiegu prac związanych z realizacją inwestycji, w tym wykonywanych przez podmioty współpracujące
  • Zapewnienie bieżących, terminowych dostaw materiałów i urządzeń na potrzeby realizacji inwestycji
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży instalacji teletechnicznych, elektrycznych
  • Doświadczenie na inwestycjach kubaturowych/przemysłowych (galerie handlowe, hale przemysłowe, hale magazynowe, szpitale, hotele, itp.)
  • Wykształcenie min. średnie techniczne, preferowane wyższe z zakresu Elektrotechniki
  • Znajomość programów do budżetowania i tworzenia harmonogramów
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziane: uprawnienia budowlane elektryczne
  • Dyspozycyjnośći do pracy w delegacjach
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia)
  • Realizację ciekawych i pełnych wyzwań projektów w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość poszerzenia kompetencji za pomocą szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy
  • Długofalową współpracę przy ciekawych inwestycjach

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-22

do końca oferty: 36 dni

pracodawca: HRK S.A.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura