eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Warszawa › Team Leader Rekrutacji

Kto szuka:

Promedica24

Stanowisko:

Team Leader Rekrutacji

Lokalizacja:

Warszawa, Płock, Siedlce

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie podległym zespołem z obszaru północno-wschodniej Polski w tym Oddział Warszawa,
  • nadzór nad efektywnością pracy zespołu,
  • odpowiedzialność za realizację celów sprzedażowo-jakościowych,
  • rekrutacja, wdrażanie, motywowanie i coaching członków Zespołu,
  • analiza i raportowanie efektów działań,
  • jakościowa współpraca z Działem Operacyjnym.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym (mile widziane doświadczenie w branży rekrutacyjnej),
  • samodzielność i silna motywacja do osiągania celów,
  • gotowość do podróży służbowych,
  • umiejętność pracy pod presją czasu i wyniku,
  • zaangażowanie oraz orientacja na rozwój i samodoskonalenie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • mile widziana znajomość branży opiekuńczej.

Firma oferuje:

Oferujemy:

  • samodzielne stanowisko dające możliwość rozwoju,
  • samochód służbowy,
  • jasny i przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + premia),
  • opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • ubezpieczenie grupowe oraz Kartę MultiSport,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2021-02-22

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Promedica24

branże: HR
Inne / Pozostałe