eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Grójec › Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Kto szuka:

Trenkwalder

Stanowisko:

Mechanik utrzymania ruchu (m/k)

Lokalizacja:

Grójec

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Obowiązki:

  • konserwacja i naprawa maszyn produkcyjnych,
  • utrzymanie w ruchu parku maszynowego w pełnej sprawności,
  • nadzór nad okresowymi przeglądami, konserwacją oraz modernizacją maszyn i urządzeń,
  • sprawne diagnozowanie usterek oraz dokonywanie napraw,
  • reagowanie na niezgodności w pracy maszyn,
  • ścisła współpraca z działem produkcyjnym.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe – mechanik maszyn, mechanik samochodowy,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • zmysł techniczny,
  • znajomość zagadnień mechanicznych i elektrycznych,
  • umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi: suwmiarka, mikrometr, głębokościomierz,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,
  • umiejętność pracy w zespole i przyjazne usposobienie,
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku (zmiany 6:00-14:00; 14:00-22:00; 22:00-06:00).

Mile widziane:
  • wykształcenie średnie o profilu mechanicznym,
  • doświadczenie związane z obsługą i serwisem pras mechanicznych,
  • uprawnienia na suwnice,
  • uprawnienia spawalnicze.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na pełny etat,
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie po okresie próbnym,
  • wynagrodzenie zasadnicze + do 15% premii regulaminowej,
  • dodatek za pracę w nocy,
  • możliwość pracy w nadgodzinach w sobotę/niedzielę płatne 100%,
  • wolne weekendy,
  • rozwój w dziedzinie mechaniki i obsługi maszyn,
  • Pracodawca współfinansuje transport pracowniczy z Warki, Białobrzegów, Radomia oraz Nowego Miasta nad Pilicą.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Trenkwalder

branże: Produkcja / Przemysł