eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Elżbietów › Pracownik myjni cystern

Kto szuka:

Bakoma Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik myjni cystern

Lokalizacja:

Elżbietów

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa urządzeń myjni samochodów cystern.
  • Mycie autocystern odpowiednimi środkami zgodnie z instrukcją, kontrola i uzupełnianie stanu płynów urządzeń.
  • Przygotowanie kontenerów z środkiem myjącym.
  • Codzienna kontrola stężeń roztworów myjących.
  • Codzienna kontrola i regulacja aparatury myjącej cip.
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z myciem autocystern i pracą myjni cip.
  • Bieżące naprawy urządzeń myjni.
  • Porządkowanie stanowiska myjni.

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie mile widziane, ale nie jest konieczne, ponieważ jesteśmy gotowi nauczyć Cię wszystkiego od podstaw. Ważne jest Twoje zaangażowanie.
  • Pozytywne nastawienie i dyspozycyjność.
  • Solidność w wykonywaniu zadań.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i dużym potencjale rozwoju.
  • Pracę w systemie zmianowym (równoważnym ) w godzinach 12-22.
  • Opiekę medyczną.
  • Stołówkę pracowniczą i dofinansowanie do posiłków.
  • Szkolenia.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach.
  • Pożyczki pracownicze.
  • Dodatek świąteczny.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-06-11

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: Bakoma Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna