PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => PHP Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2021-07-22 16:45:08
    Temat: Warszawa => PHP Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <n...@T...PL>

    Nasza Firma TeamQuest jest agencją doradztwa personalnego
    specjalizującą się w rekrutacjach do działów IT. Szukamy
    osoby do naszego zespołu na stanowisko:

    ***** PHP Developer

    ***** Zakres obowiązków:

    * Budowa narzędzi informatycznych usprawniających i
    automatyzujących prace biznesowe.
    * Praca w grupie przy tworzeniu i rozwoju funkcji i procedur systemu
    typu CRM składającego się z następujących elementów:
    ** Wewnętrzny system działający w przeglądarce,
    ** Systemy wymiany danych z innymi podmiotami,
    ** Systemy automatycznego pobierania i przetwarzania danych,
    ** Firmowa strona internetowa.
    * Dużo nowych niesamowitych rzeczy, w których można zdobyć ciekawe
    doświadczenia i które są po prostu fajne.
    * Czynny udział w testach oprogramowania także pod kątem
    spójności wprowadzanych zmian w różnych elementach systemu.
    * Dokumentowanie wykonanych zadań i pracy.

    ***** Nasze oczekiwania:

    * Minimum roczne doświadczenie w programowaniu / rozwijaniu kodu w
    PHP - preferowany 7.*.
    * Opanowane technologie:
    ** Dobra znajomość PHP i technik programowania obiektowego.
    ** Dobra znajomość relacyjnej bazy danych MySQL/MariaDB.
    ** HTML + CSS + JavaScript.
    ** SSL, POST, GET, itd. - co to jest i jak się to je.
    * Znajomość systemu Linux na poziomie użytkownika - bez
    administracji.
    * Umiejętność znajdowania błędów i rozwiązywania problemów -
    minimum na poziomie samodzielnego posługiwania się logami
    systemowymi.
    * Dbałość o detale.
    * Chęci do nauki nowości.
    * Odpowiedzialność za powierzone obowiązki.
    * <B>Nie wymagamy</B> wykształcenia kierunkowego - ale chcemy
    wiedzieć co umiesz.

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:

    * Znasz zasady dotyczących bezpieczeństwa:
    ** Zbierania danych z Internetu w tym osobowych np. z formularzy,
    ** Gromadzenia danych,
    ** Przetwarzania danych.
    * Umiesz posługiwać się <B>jQuery</B> i AJAX'em.
    * Masz przynajmniej podstawową wiedzę do czego służy i jak działa
    komunikacja typu SOAP/WSDL, REST czy analogiczne.
    * Znasz wyzwalacze i procedury składowane w bazie danych.
    * Znasz różnice między popularnymi przeglądarkami.
    * Używasz PHP z linii poleceń.
    * Znasz zasady i sposoby tworzenia skalowalnych aplikacji.
    * Kojarzysz choć część z rozwiązań: Sass, LESS, Compass,
    CoffeeScript, Bootstrap czy Web Responsive Design.

    ***** Oferujemy:

    * <B>Szkolenie wdrożeniowe</B> - bezproblemowo zaczniesz pracę na
    stanowisku - także pełne wsparcie w dalszym okresie pracy.
    * Stałą pracę w pełnym wymiarze godzin w firmie o ugruntowanej
    pozycji na rynku z branży HR specjalizującej się w IT.
    * Doświadczenie rozwijania aktualnego technologicznie kodu.
    * Wspaniałą atmosferę pracy w niedużym, zgranym zespole ekspertów
    rekrutacji IT.
    * Niezbędne narzędzia pracy:
    ** Komputer, laptop, net, własne biurko, itd,
    ** Nielimitowaną kawę,
    ** Sympatyczną atmosferę w zgranym zespole. :-)
    * Możliwość rozwoju zawodowego.
    * Poznanie rozwiązań wysokiej dostępności HA w praktyce i
    dostosowanie kodu procedur do tych rozwiązań.
    * <strong>Wyjątkową okazję</strong> poznania działania firmy HR od
    środka na co dzień - rekrutujemy do własnego zespołu na nasz
    własny pokład.

    ***** Inne:

    dium=cron&utm_campaign=2107

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych dla potrzeb tej i
    kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych
    osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku t.j. Dz.U.2016 poz. 922).
    Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych
    osobowych potencjalnym pracodawcom.

    Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na
    przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałem/am
    do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814
    Warszawa ul. Miedziana 3A lok. 21 do celów rekrutacji
    pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em
    poinformowana/y iż administratorem moich danych jest TeamQuest
    Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana
    3A lok. 21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane
    potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści
    swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich
    przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania
    danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania
    przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją
    szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne.
    Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających
    na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie
    dokumentów i informacji w nich zawartych.