eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Waalwijk › Rekruter

Kto szuka:

T&S Flexwerk

Stanowisko:

Rekruter

Lokalizacja:

Waalwijk

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Twoim zadaniem będzie przeglądanie, ocenianie i kontaktowanie się z kandydatami, zarządzanie ofertami pracy oraz całym procesem rekrutacji.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Czego oczekujemy:
  • Profesjonalna znajomość języków angielskiego, polskiego i hiszpańskiego (co najmniej dwóch z nich)
  • Prawo jazdy
  • Poprzednie doświadczenie nie jest wymagane, ale jest mile widziane
  • Elastyczne podejście do pracy w zmieniającym się środowisku
  • Pozytywne podejście i koleżeńska postawa

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Początkowa pensja od €2350 do 2600 € miesięcznie z możliwością podwyżki po 6 miesiącach
  • 25 dni urlopu, dodatek wakacyjny w wysokości 8%
  • Laptop, telefon
  • Perspektywę stałego kontraktu
  • Możliwość rozwoju osobistego i dużą swobodę
  • Przyjemną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-19

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: T&S Flexwerk

branże: HR