PracaOferty pracy Mysłowice › Specjalista/ka ds. kadr i płac

Kto szuka:

Moltton

Stanowisko:

Specjalista/ka ds. kadr i płac

Lokalizacja:

Mysłowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych oraz pełna obsługa kadrowa
  • Przygotowanie dokumentów z zakresu stosunku pracy oraz umów cywilno-prawnych
  • Pełna obsługa płacowa
  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników
  • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, GUS i innych
  • Przygotowywanie dziennych i miesięcznych raportów kadrowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość programów kadrowo - płacowych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
  • Znajomość programu pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Umiejętność pracy zespołowej i dobrej organizacji pracy własnej
  • Chęć podjęcia długofalowej współpracy

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie do wakacji, bony na święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia)
  • Dodatkowe benefity (karta Multi Sport, dofinansowanie do stołówki zakładowej, transport, paczki na święta)

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-28

do końca oferty: 54 dni

pracodawca: Moltton

branże: HR