PracaOferty pracy Warszawa › Asystentka Biura| umowa zlecenie | 3 dni w tygodniu | od zaraz

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Asystentka Biura| umowa zlecenie | 3 dni w tygodniu | od zaraz

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla naszego klienta - firmy produkcyjnej z branży automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent biura

Lokalizacja: Warszawa ul. Marynarska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa korespondencji biura
  • Realizacja zamówień artykułów biurowych i spożywczych do biura
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi - kurierzy, dostawcy
  • Współpraca z administratorem budynku
  • Udział w cyklicznych przeglądach wraz z Inspektorem BHP
  • Organizacja części well - beingowej w firmie
  • Wysyłka komunikacji mailowej wewnątrz organizacji
  • Przygotowywanie sal konferencyjnych
  • Koordynacja i nadzór nad firmą sprzątającą
  • Wspieranie działu finansów - wprowadzanie faktur do systemu

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • Dobra organizacja pracy, komunikatywność i otwartość na kontakt z pracownikami różnego szczebla.
  • Mile widziane pierwsze doświadczenia zawodowe
  • Obsługa pakietu Office 365
  • Chęć do rozwoju i tworzenia dobrej atmosfery w firmie
  • Punktualność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy 3 dni w tygodniu
  • Poczucie estetyki i dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Motywacja do pracy
  • Mile widziany status studenta

CO OFERUJEMY?

  • Pracę 3 dni w tygodniu: wtorek, środę i piątek w godzinach 9-17
  • Umowa zlecenie
  • Stawka 27,70 zł brutto/h
  • Owocowe środy
  • Pracę w biurze przy ul. Marynarskiej
  • Możliwości długofalowej współpracy po okresie próbnym
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Administracja biurowa