PracaOferty pracy Gdańsk › Praktykant w dziale HR/Rekrutacji - Gdańsk

Kto szuka:

Gi Group Poland S.A.

Stanowisko:

Praktykant w dziale HR/Rekrutacji - Gdańsk

Lokalizacja:

Gdańsk

pomorskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem praktyk w dziale HR/rekrutacji.

Lokalizacja: Gdańsk, Aleja Grunwaldzka 212

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w prowadzonych przez zespół procesach rekrutacyjnych
  • obsługa systemu rekrutacyjnego i wewnętrznej bazy kandydatów
  • aktywne poszukiwanie kandydatów
  • wstępna selekcja aplikacji - dobór odpowiednich kandydatów ze względu na wymagania i specyfikę pracy
  • tworzenie, redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń
  • przeprowadzanie wstępnych wywiadów telefonicznych z kandydatami
  • wsparcie w poszukiwaniu nowych klientów
  • prace administracyjne i wsparcie w prowadzeniu dokumentacji HR

Wymagania:

  • mile widziani studenci (kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia)
  • chęć rozwoju w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, dokładność i dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • bezpłatne praktyki w Naszym Gdańskim biurze
  • laptop i telefon służbowy
  • elastyczny grafik pracy
  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie rekrutacji
  • referencje po zakończeniu praktyk
  • wsparcie opiekuna praktyk

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: Gi Group Poland S.A.

branże: Administracja biurowa