PracaOferty pracy Warszawa › Asystent/ka z językiem niemieckim

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Asystent/ka z językiem niemieckim

Lokalizacja:

Warszawa

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Warszawa
NR REF.: 1184920

Dla jednego z naszych międzynarodowych Klientów - firmy z kapitałem niemieckim, działającej w sektorze nieruchomości, poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent/ka z językiem niemieckim (wsparcie działu Administrowania Nieruchomościami)
Zakres obowiązków:

  • Wprowadzenie umów i wszelkich zmian umownych w systemie (SAP, Yardi)
  • Dekretacja faktur kosztowych nieruchomości
  • Sporządzanie rocznych rozliczeń kosztów eksploatacyjnych
  • Archiwizacja dokumentów w formie elektronicznej
  • Wsparcie administracyjne Property Managera

Wymagania:
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie zaawansowanym (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Analityczny umysł, dobra organizacja pracy, chęć do nauki
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z systemem SAP (i/lub Yardi, TriRiga)
  • Mile widziane pierwsze doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:
  • Zatrudnienie za pośrednictwem agencji HAYS na podstawie umowy cywilno-prawnej na okres min. 9 miesięcy z realną możliwością kontynuacji współpracy
  • Elastyczne godziny pracy (oczekiwana dostępność od poniedziałku do piątku: min. 30-35h)
  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do poziomu kompetencji i doświadczenia
  • Świetnie skomunikowaną lokalizację, nowoczesne biuro w centrum Warszawy

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie (Śródmieście).

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 23 dni

pracodawca: HAYS

branże: Księgowość / Audyt