eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Skawina › Młodszy Operator Wypieku

Kto szuka:

Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

Stanowisko:

Młodszy Operator Wypieku

Lokalizacja:

Skawina, k., Kraków

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

WYMAGANIA:

  • wykształcenie zawodowe lub z obszaru piekarnictwa mile widziane,
  • dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i sumienność,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany,  również w weekendy,
  • doświadczenie w pracy w przedsiębiorstwie spożywczym mile widziane

DO ZAKRESU OBOWIĄZKÓW NALEŻEĆ BĘDZIE:

  • prowadzenie procesu wypieku ciasta,
  • obsługa i ustawianie maszyn piekarniczych,
  • nadzorowanie ciągłości procesu produkcyjnego w celu zapewnienia najwyższej jakości produktu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy,
  • umiejętność pracy w zespole

OFERUJEMY:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w Lajkoniku ,
  • pakiet szkoleń dostosowany do wymagań na stanowisku,
  • wynagrodzenie:

Młodszy Operator Wypieku: 5366 zł brutto,

  • dodatki do wynagrodzenia:
    - premia motywacyjno-frekwencyjna (250 zł brutto/miesiąc),
    - premia roczna,,
    - dodatek nocny,
    - dodatek za pracę w soboty + 1 dzień urlopu (odbiór),
  • pakiet socjalny:
    - dofinansowanie do karty Medicover Sport (preferencyjne warunki zakupu dla członków rodziny),
    - dofinansowanie do odpoczynku (wczasy, kolonie, zielona szkoła),
    - karty przedpłacone Sodexo,
    - dofinansowanie do biletów do kina/teatru,
    - nieoprocentowane pożyczki remontowo-budowlane,
  • prywatna opieka medyczna – możliwość objęcia opieką medyczną członków rodziny

CV prosimy nadsyłać za pomocą przycisku Aplikuj.

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 32 dni

pracodawca: Lajkonik Snacks Sp. z o.o.

branże: Kontrola jakości