PracaOferty pracy Poznań › Praca dla pomocnika dekarza w Niemczech

Kto szuka:

In-Serv Team Sp. z o.o.

Stanowisko:

Praca dla pomocnika dekarza w Niemczech

Lokalizacja:

Poznań

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy za granicą. Jeśli jesteś doświadczonym pomocnikiem, posługujesz się językiem angielskim lub niemieckim i jesteś gotowy na nowe wyzwania poza granicami kraju, to ta propozycja jest dla Ciebie! Zapewniamy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego! Nie zwlekaj, aplikuj już teraz!

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki 17 €/h brutto
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowa o pracę z niemieckim pracodawcą z pełnym pakietem socjalnym
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Pomoc w organizacji wyjazdu

Do Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:

  • Prace stolarskie/dekarskie (więźby dachowe, rozbudowy z drewna, konstrukcje drewniane)
  • Renowacje dachów
  • Rozbiórki dachów

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w pracy z elektronicznymi maszynami ręcznymi
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Własne auto
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-24

do końca oferty: 31 dni

pracodawca: In-Serv Team Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura