eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Skawina › Operator Linii Produkcyjnej

Kto szuka:

Valeo

Stanowisko:

Operator Linii Produkcyjnej

Lokalizacja:

Skawina, k. Krakowa

małopolskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zakres obowiązków:
  • Obsługa maszyn i urządzeń w procesie produkcji;
  • Dbanie o wysoką jakość produktów;
  • Postępowanie zgodnie z instrukcjami obowiązującymi na stanowiskach.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Nasze wymagania
  • Dokładność i sumienność;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym i 4 brygadowym;
  • Mile widziane doświadczenie w branży automotive;
  • Zdolności manualne.

Firma oferuje:

Oferujemy:
  • Interesującą możliwość uczestniczenia w tworzeniu i uruchamianiu nowoczesnego zakładu typu greenfield zajmującego się rozwojem systemów do samochodów elektrycznych;
  • Atrakcyjne warunki pracy oraz benefity: udział w szkoleniach wewnętrznych oraz zewnętrznych;
  • Dofinansowanie do kafeterii MyBenefit;
  • Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i na życie;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Pracownicze Programy Emerytalne;
  • Program Wsparcia Pracowników "Możesz na nas liczyć" (EAP) i inne świadczenia socjalne.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca
POPRZEDNIA OFERTA Technik / Konserwator Obiektu Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Magazynier

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Valeo

branże: Produkcja / Przemysł