PracaOferty pracy okolice Erfurt › Pracownik produkcji - produkcja mebli dziecięcych

Kto szuka:

Matchmaker Sp. z o.o.

Stanowisko:

Pracownik produkcji - produkcja mebli dziecięcych

Lokalizacja:

okolice Erfurt, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Dla jednego z naszych klientów zagranicznych poszukujemy Pomocników produkcji

Klient zajmuje się produkcją wysokojakościowych mebli dziecięcych oraz sprzedażą produktów internetowo.

Szczegóły:
Rozpoczęcie projektu: od zaraz (termin wyjazdu do ustalenia)
Zakończenie projektu: długo terminowe zatrudnienie
Miejsce: okolice Erfurtu, Niemcy

Obowiązki:
pakowacz:
- pakowanie części do wysyłki
- kontrola jakości
stolarz:
- obsługa narzędzi stolarskich
- skręcanie, sklejanie części

Wymagania:
- gotowość do podjęcia zatrudnienia za granicą

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie- od 13,50 € brutto/h
- darmowe zakwaterowanie w pełni wyposażone- 500 m od zakładu
-  możliwość wyjazdu w parze
- stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych.

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego 664 150 382

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-03-29

do końca oferty: 21 dni

pracodawca: Matchmaker Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna