eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Łódź › Inżynier elektryk

Kto szuka:

Atum Energy Sp. z o.o.

Stanowisko:

Inżynier elektryk

Lokalizacja:

Łódź, ul. Rzgowska 349

łódzkie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Czym będziesz się u nas zajmować?
  • opiniowanie rozwiązań technicznych w zakresie urządzeń i sieci elektroenergetycznych związanych z energetyką fotowoltaiczną;
  • przygotowanie koncepcji oraz elektrycznych rozwiązań dla rozdzielnic niskiego napięcia w oparciu o specyfikację klienta oraz zgodnie z obowiązującymi normami dobór aparatury elektrycznej;
  • uzgodnienia z Operatorem Sieci Dystrybucyjnych (OSD) w zakresie przyłączeń i eksploatacji sieci elektroenergetycznych;
  • analiza i przygotowanie dokumentacji technicznej stacji, urządzeń i sieci elektroenergetycznych nn i sn;
  • wsparcie przy nadzorze nad pracami budowlanymi w zakresie jw.;
  • współpraca z biurem, zespołem ds. zamówień publicznych, handlowcami oraz ekipami instalatorskimi;
  • doradztwo w ramach doboru instalacji fotowoltaicznych dla klientów B2C, B2B, sektora publicznego i budynków wielorodzinnych.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Szukamy właśnie Ciebie jeśli:
  • chcesz pracować w bardzo szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
  • posiadasz wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrycznym, elektronicznym, elektrotechnicznym;
  • posiadasz wiedzę i doświadczenie w zakresie pracy z instalacjami sieciowymi;
  • posiadasz praktyczną znajomość zagadnień z dziedziny elektryki;
  • masz uprawnienia SEP E i D;
  • znasz zasady projektowania instalacji elektrycznych i energetycznych;
  • dodatkowym atutem będą uprawnienia budowlane projektowe i wykonawcze w specjalności elektrycznej;
  • mile widziane będzie Twoje doświadczenie w instalacjach systemów niskoprądowych;
  • nie boisz się pracy pod presją czasu;
  • masz aktualne prawo jazdy kat. B (i czynnie z niego korzystasz);
  • biegle obsługujesz komputer oraz podstawowe aplikacje biurowe;
  • z otwartością podchodzisz do budowania relacji – lubisz ludzi i czerpiesz przyjemność ze współpracy z innymi;
  • szukasz długofalowej współpracy, w pełnym energii (nie tylko słonecznej) Zespole.

Firma oferuje:

Gdy do nas dołączysz
  • oferujemy pracę w stabilnej firmie, obecnej od 11 lat na rynku i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
  • przyjmiemy Cię serdecznie i wprowadzimy we wszystkie zagadnienia pracy w naszym Zespole;
  • podpiszemy z Tobą umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin – cały etat (biuro działa od pon. do pt.) lub podejmiemy współpracę na zasadzie B2B;
  • szeroko otworzymy przed Tobą drzwi do zawodowego rozwoju w prężnie rozwijającym się sektorze;
  • oferujemy Ci szkolenia i wsparcie w całym okresie współpracy;
  • damy Ci wszelkie narzędzia niezbędne do efektywnej pracy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-23

do końca oferty: 37 dni

pracodawca: Atum Energy Sp. z o.o.

branże: Inżynieria / Projektowanie / Technologia