PracaOferty pracy Warszawa › Kierownik Działu Zapewnienia Jakości IT

Kto szuka:

Medicover Sp. z o.o.

Stanowisko:

Kierownik Działu Zapewnienia Jakości IT

Lokalizacja:

Warszawa, Al. Jerozolimskie 96

mazowieckie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • Rekrutacja: zdalna lub w biurze
  • Rodzaj pracy: hybrydowa
  • Forma współpracy: umowa o pracę
Główne zadania na tym stanowisku:​​​
  • Zarządzanie zespołem Działu Zapewnienia Jakości IT, testerzy manualni i automatyczni (ok 25 specjalistów)
  • Zarządzanie standardami zapewniania jakości IT.
  • Implementacja usprawnień i najlepszych praktyk w obszarze zapewniania jakości rozwiązań IT
  • Dobór metod i narzędzi stosowanych do realizacji zadań zespołu.
  • Rozwój kompetencji zespołu.
  • Nadzór merytoryczny i organizacyjny nad produktami prac zespołu.
  • Planowanie zaangażowania zespołu zgodnie z potrzebami realizowanych projektów.
  • Prowadzenie rekrutacji na potrzeby rozbudowy i rozwoju zespołu
  • Konsultacje w zakresie opiniowania założeń realizacyjnych, kosztów i zakresu projektów.
  • Współpraca z partnerami biznesowymi oraz partnerami z pozostałych zespołów Pionu IT przy weryfikacji rozwiązań IT (planowanie, koordynacja, realizacja).
  • Współpraca z dostawcami i poddostawcami oprogramowania.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Oczekiwania względem Kandydatów:​​
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 3 lata).
  • Umiejętność zarządzania rozwijającym się zespołem.
  • Umiejętność definiowania strategii i budowania planu zapewniania jakości.
  • Praktyczna wiedza z zakresu realizacji projektów i zarzadzania procesem zapewnienia jakości.
  • Umiejętność planowania, w tym szacowania czasochłonności i kosztów zadań.
  • Przystosowanie do pracy w dynamicznym środowisku.
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.
  • Samodzielność, zorientowanie na cele.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).
Mile widziane:​
  • Wykształcenie wyższe związane z IT/zarządzaniem
  • Doświadczenie zawodowe jako lider zespołu IT lub kierownik projektu (min. 3 lata)
  • Doświadczenie jako tester manualny / automatyzujący (min 3 lata).

Firma oferuje:

Co oferujemy:
  • Rozwijaj się w różnych technologiach. Korzystamy z wielu nowoczesnych narzędzi i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań.
  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie).
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku.
Benefity:​
  • Opieka medyczna (pakiet specjalistyczny plus).
  • Dofinansowanie/ubezpieczenie podroży służbowych
  • Dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe).
  • Dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.
  • Dostęp do nauki języka angielskiego.
  • Zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover.
  • Grupowe ubezpieczenie NNW.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy praca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 17 dni

pracodawca: Medicover Sp. z o.o.

branże: Zarządzanie