eGospodarka.pl

PracaOferty pracy Katowice › Kasjerka

Kto szuka:

Hurtowe Centrum Nabiału Milko

Hurtownia Spożywczo Nabiałowa w Katowicach zatrudni osoby na stanowisko:

Stanowisko:

Kasjerka

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Kasjerka

Miejsce pracy: Katowice oś.Witosa

Wymagania
  • praca w systemie dwuzmianowym
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o składanie podań za pomocą przycisku aplikuj

Telefon kontaktowy: 885880230

Słowa kluczowe: Kasjerka, Kasjer, Sprzedawca, Pracownik sklepu, Pracownik, Praca

Rodzaj pracy:
pełny etat

Rodzaj umowy:
umowa o pracę

Prosimy o dołączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy egospodarka-platne
POPRZEDNIA OFERTA MAGAZYNIER (k/m) Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik samochodowy

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2018-11-08

data aktualizacji: 2018-11-08

do końca oferty: 15 dni

oferta była oglądana: 99 razy

pracodawca: Hurtowe Centrum Nabiału Milko

branże: Sprzedaż

Praca - wiadomości i porady

  • Sprawdź, czy dostałeś list z ZUS

    Sprawdź, czy dostałeś list z ZUS

    Informacja o Stanie Konta Ubezpieczonego rozesłana. W tym roku ZUS-owi udało się uporać z wysyłką 19 dni przed wyznaczonym terminem. Do Polaków trafiło przeszło 20 milionów listów z informacjami odnośnie kwot zgromadzonych na ich kontach ...

  • Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Ile kosztowały zmiany w zarządach spółek Skarbu Państwa?

    Rok 2017 był kolejnym rokiem kadrowej karuzeli w spółkach Skarbu Państwa. Rotacja co prawda znacząco osłabła w stosunku do roku 2016 (30% w 2017 versus 73% w 2016 roku), ale suma przyznanych odpraw nadal była wysoka. W poniższym artykule ...

  • 6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    6 zachowań, których nie lubią współpracownicy

    Uśmiechasz się do „wybrańców”, a resztę traktujesz wyniośle? To pierwszy krok do tego, aby zespół nie chciał z tobą pracować. Według badaczy to też prosta droga, aby zostać nielubianym agresorem.

  • Jak napisać CV i przyciągnąć uwagę rekrutera?

    Jak napisać CV i przyciągnąć uwagę rekrutera?

    Poszukiwanie pracy może okazać się dość żmudnym procesem. Z pewnością stanie się tak, jeżeli kandydat nie przygotuje się odpowiednio do rozmów z potencjalnymi pracodawcami. Podstawą tych przygotowań powinno być opracowanie dokumentów ...

  • Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Wynagrodzenia w województwie podlaskim w 2017 roku

    Spośród 2 348 pracowników z województwa podlaskiego, wynagrodzenie 50% mieściło się w granicach od 2 650 do 4 700 PLN brutto miesięcznie.