eGospodarka.pl

PracaOferty pracy › Katowice

Znajdź oferty pracy

21 047 ofert w bazie

Znaleziono 1 225 ofert pracy spełniających twoje zapytanie:

miasto: Katowice

[ wyczyść wszystkie parametry ]

Praca Katowice

Katowice to siedziba władz województwa śląskiego, miasto na prawach powiatu, zamieszkuje go 307 233 mieszkańców jest dziesiątym miastem w kraju pod względem liczby ludności i jedenastym pod względem powierzchni, mając prawie 165 km². Miasto Katowice składa się z 22 dzielnic.

Praca Katowice - wymarzona posada już na Ciebie czeka!

Znajdź pracę, o której marzysz! W naszym serwisie czekają setki ogłoszeń z różnych kategorii. eGospodarka.pl odpowiada na potrzeby osób z całej Polski, poszukujących idealnej oferty pracy. W Katowicach zatrudnienie znajdą zarówno inżynierowie, analitycy, jak i lekarze, przedstawiciele handlowi, spawacze czy doradcy klienta. Na stronie internetowej można samodzielnie wyszukiwać ogłoszenia o pracę na preferowane stanowiska, a także skorzystać z przygotowanych filtrów.

Oferty pracy Katowice - sprawdź ogłoszenia w województwie śląskim

Administracja biurowa, bankowość, produkcja, sprzedaż i telekomunikacja - to tylko wybrane z branż, w których można szukać wymarzonej posady. Jeśli interesuje Cię zajmująca, pełna wyzwań praca, np. rozwój kariery w środowisku międzynarodowym, zagraniczne wyjazdy czy współtworzenie ciekawych projektów, eGospodarka.pl pomoże w znalezieniu posady. Bez względu na to, czy kandydat jest przedsiębiorczy, kreatywny, chętnie się uczy, czy ma zdolności przywódcze i organizacyjne albo jest po prostu w pełni dyspozycyjny. U nas z pewnością uda się znaleźć oferty pracy dostosowane do kompetencji i oczekiwań.

Promowane oferty pracy:

Dostępne oferty pracy:

 

1 2 ... 10 ... 20 ... 35

następna


Szukasz pracownika?
Opublikuj ofertę na eGospodarka.pl

sprawdź szczegóły

Miasto

Branża

REKLAMA

Praca - wiadomości i porady

 • Wypowiedzenie umowy czy porozumienie stron? Czy pracownik może wybrać?

  Wypowiedzenie umowy czy porozumienie stron? Czy pracownik może wybrać?

  Rozwiązanie stosunku pracy może nastąpić na podstawie wypowiedzenia umowy o pracę albo za porozumieniem stron. Pracodawca może umożliwić zwalnianemu pracownikowi wybór sposobu zwolnienia.

 • Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

  Wynagrodzenia w księgowości w 2016 roku

  Jak wynika z Ogólnopolskiego Badania Wynagrodzeń mediana zarobków w księgowości w 2016 roku wyniosła 3 900 PLN. 25% pracowników zarabiało 5 300 PLN i więcej, natomiast 25% otrzymywało wynagrodzenie w wysokości 2 900 PLN i mniej.

 • Mowa ciała podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  Mowa ciała podczas rozmowy kwalifikacyjnej

  Słowami wyrażamy tylko część komunikatu, który przekazujemy drugiej osobie. O tym, jak jesteśmy odbierani przez rozmówcę, świadczą również nasza mowa ciała, a więc gesty, mimika twarzy i pozycja. Liczy się również strój, a nawet ...

 • Pracownik tymczasowy "po nowemu". Zmiany w przepisach

  Pracownik tymczasowy "po nowemu". Zmiany w przepisach

  Więcej informacji, więcej ochrony, więcej obowiązków pracodawcy użytkownika i agencji – tak w skrócie można scharakteryzować nowe zasady, na jakich zatrudniany będzie pracownik tymczasowy.

 • Handlowiec na rynku pracy. Ile zarabia? Na co może liczyć?

  Handlowiec na rynku pracy. Ile zarabia? Na co może liczyć?

  Handlowiec to jeden ze specjalistów, który w obecnych realiach nie musi narzekać na brak ofert pracy. Potwierdzeniem tego mogą być statystyki prowadzone przez Pracuj.pl, z których wynika, ze ogłoszenia skierowane do specjalistów od handlu i ...

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.