eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Katowice › Backend Developer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Backend Developer

Lokalizacja:

Katowice

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Katowice
NR REF.: 1184932

Obecnie dla naszego klienta, dużej międzynarodowej firmy medialnej, działającej w branży piłkarskiej, poszukujemy Backend Developera, który wesprze zespół w rozwoju portalu oraz serwisów dedykowanych na konkretne rynki.

Lokalizacja: zdalnie/ hybrydowo (Katowice)Rodzaj umowy: kontrakt (B2B przez Hays Poland) Budżet: 125 - 150 zł/hDoświadczenie: min. 2-3 lataStart date: ASAP (najpóźniej połowa kwietnia)Klient: Footballco

Must have:

  • Znajomość JavaScript, TypeScript oraz Node.js
  • Doświadczenie w budowaniu usług w chmurze
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność komunikowania technicznych pomysłów/ problemów innym
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Nice to have:
  • NestJS
  • Usługi AWS (m.in. Lambda, ECS, SQS, DynamoDB, OpenSearch, S3)
  • GraphQL
  • REST
  • Redis
  • Akamai
  • Terraform
  • Docker
  • Quality assurance
  • CI/CD
  • Dodatkowym atutem będzie entuzjazm piłkarski - ponieważ wszystko, co robimy, zaczyna się od kibica!

Co otrzymasz:
  • Praca w środowisku Agile nad ciekawymi globalnymi i lokalnymi projektami z doświadczonym
     i kompetentnym zespołem specjalistów z Polski i UK
  • Dbałość o work-life blend (elastyczność godzin współpracy)
  • Wysokiej jakości Macbook
  • Wybrany rodzaj współpracy: zdalna/hybrydowa/biurowa (nowoczesne biuro w Katowicach)
  • Płatna godzina lunchowa
  • Kultura innowacyjności, otwartości, feedbacku, transparencji i samoorganizacji
  • Standardowe benefity – preferencyjne stawki pakietów LuxMed i Multisport
  • Decydując się na współpracę via Hays, otrzymujesz również możliwość pracy w przyszłości dla wielu innych wiodących klientów Hays

Jak będzie wyglądał proces rekrutacyjny:
  • Twoje CV trafi do weryfikacji przez Rekrutera Hays
  • Krótka rozmowa z rekruterem Hays o projekcie i Twoim doświadczeniu
  • U klienta:
    • 15 min rozmowa z Hiring Managerem - potwierdzenie kwestii formalnych i krótka rozmowa po angielsku
    • 2 h rozmowa z 2-3 przedstawicielami zespołu sprawdzająca Twoje umiejętności techniczne i aspekt dopasowania do zespołu
  • Oferta
  • Witamy w projekcie!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Software Engineer Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Sales Engineer (Wrocław)

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja