PracaOferty pracy Katowice/ Gliwice - praca hybrydowa › Fullstack Developer

Kto szuka:

HAYS

Stanowisko:

Fullstack Developer

Lokalizacja:

Katowice/ Gliwice - praca hybrydowa

śląskie

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

NR REF.: 1183727

Hays IT Contracting to współpraca oparta na zasadach B2B. Nasza firma dopasowuje specjalistów IT do najciekawszych projektów technologicznych na rynku.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Fullstack Developera, z doświadczeniem w Javie i Angularze. Jeśli jesteś zorientowany na szczegóły i zmotywowany, aplikuj już teraz, aby dołączyć do zespołu.

Lokalizacja: Gliwice/Katowice – praca hybrydowa
Stawka:  140 - 150 zł/h netto
Doświadczenie: Java – min. 5 lat, Angular – solidne podstawy
Typ kontraktu: B2B, przez Hays Poland
Język angielski: min. B2

Czym będziesz się zajmować?

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania w sektorze zdrowia: aktywny udział w projektowaniu, implementacji
     i rozwoju nowego oraz istniejącego oprogramowania.
  • Innowacyjny rozwój technologiczny: obserwacja i wprowadzanie nowoczesnych rozwiązań, abyśmy zawsze byli o krok przed konkurencją.
  • Dynamiczna współpraca zespołowa: tworzenie synergii poprzez efektywną komunikację z zespołem
     oraz klientem, mając na uwadze wspólne cele projektowe.
  • Aktywne zarządzanie cyklem życia projektu: planowanie, monitorowanie, utrzymywanie zgodności z terminami projektowymi.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie na stanowisku Senior Developer lub analogicznym (min. 4 lata).
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji przy użyciu Javy 8+, a także znajomość frameworków Spring oraz Hibernate.
  • Dobra znajomość narzędzi: IntelliJ, Git, Maven/Gradle, Jira.
  • Praktyczna znajomość RESTful Web Service.
  • Umiejętność analizy oraz debugowania kodu pod kątem rozwiązywania trudnych problemów utrzymaniowych.
  • Umiejętność tworzenia klarownej dokumentacji projektowej dla zespołu oraz interesariuszy.
  • Doświadczenie w stosowaniu i implementacji wzorców projektowych.
  • Doświadczenie w pracy z relacyjnymi (np. Oracle, MySQL, PostgreSQL).
  • Doświadczenie w projektowaniu i implementacji architektury mikro-serwisowej.

Mile widziane:

  • Znajomość Angular 10+.
  • Znajomość standardów HL7 CDA, HL7 FHIR, IHE.
  • Doświadczenie w realizacji projektów chmurowych (Saas).
  • Umiejętność pracy z użyciem programów profilujących wydajność aplikacji.

Jak będzie wyglądał proces rekrutacji:

  • Twoje CV zostanie zweryfikowane przez rekrutera z Hays.
  • Rekruter skontaktuje się z Tobą telefonicznie - 15-minutowa rozmowa o projekcie i Twoim doświadczeniu.
  • Rozmowa techniczna z klientem – 1 spotkanie.
  • Oferta.
  • Zapraszamy do projektu!

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 46 dni

pracodawca: HAYS

branże: Informatyka / Telekomunikacja