PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Senior / Team Leader - .NET Developer <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-05 09:34:35
    Temat: Warszawa => Senior / Team Leader - .NET Developer <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta,dużego domu maklerskiego, obecnie poszukujemy
    osoby na stanowisko:

    ***** Senior / Team Leader - .NET Developer
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Twoje super zadania:

    * zarządzanie zespołem zajmującym się utrzymaniem i rozwijaniem
    systemów finansowych
    * utrzymywanie istniejącego oprogramowania wytworzonego przez firmę
    * zarządzanie i automatyzacja wdrożeniami wewnętrznymi
    * udział w współtworzeniu aplikacji dla klientów oraz aplikacji
    wewnętrznych
    * uczestnictwo w nowych projektach mających realny wpływ na rozwój
    marki

    ***** Oczekiwania:

    * dobra znajomość platformy .NET(w tym WPF, Entity Framework, WCF)
    * doświadczenie z bazą MS Sql oraz znajomość T-SQL
    * dobra znajomość języka C# oraz C++
    * znajomość systemów Windows
    * wykształcenie wyższe; preferowane kierunki informatyczne

    ***** Zapunktujesz dodatkowo gdy:

    * doświadczenie z systemami do testów jednostkowych
    * znajomość środowisk typu Continuous Integration
    * doświadczenie przy automatyzacji procesów
    * znajomość systemów kontroli wersji (Git)
    * ogólna wiedza na temat rynków finansowych
    * doświadczenie w pracy z platformą MetaTrader 4

    ***** Firma oferuje:

    * atrakcyjne wynagrodzenie
    * praca na zasadzie umowy o pracę lub umowy firma-firma
    * udział w ciekawych i rozwijających projektach

    => => https://TeamQuest.pl/praca/6720-4a5ebccd6dfa48518711
    7216dd9.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.