PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Konsultant SAP QM - Quality Management <=
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-05 09:39:21
    Temat: Warszawa => Konsultant SAP QM - Quality Management <=
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą,
    zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w
    szczególności w rekrutacji specjalistów IT.

    ***** Konsultant SAP QM - Quality Management
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Zadania:

    * Uczestnictwo w polskich i międzynarodowych projektach, wdrożenia
    systemu SAP u renomowanych Klientów
    * Analiza potrzeb Klienta
    * Realizacja projektów w zakresie wdrażania modułu SAP QM
    * Współpraca z Klientami w zakresie nowych technologii SAP i
    możliwości ich zastosowania w biznesie
    * Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami biznesowymi oraz
    świadczenie usług rozwoju i utrzymania wdrożonych rozwiązań
    * Przygotowywanie dokumentacji technicznej i funkcjonalnej

    ***** Nasze wymagania:

    * Bardzo dobra znajomość modułu SAP QM
    * Bardzo dobra znajomość procesów biznesowych w w/w obszarze
    * Udokumentowany udział w co najmniej dwóch projektach
    wdrożeniowych w roli konsultanta zadaniowego/wiodącego, albo co
    najmniej trzyletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    * Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze biznesowym lub
    informatycznym
    * Podstawowa znajomość języka ABAP mile widziana
    * Gotowość do uczenia się i stałego podnoszenia kwalifikacji
    * Wysokie umiejętności analityczne, a także umiejętność
    rozwiązywania problemów
    * Komunikatywność, nastawienie na cel
    * Umiejętność pracy pod presją czasu
    * Rozwinięte zdolności interpersonalne
    * Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
    * Umiejętność dobrej organizacji czasu
    * Certyfikat QM mile widziany.

    ***** Oferujemy:

    * Umowę o pracę / kontrakt
    * Dostęp do szerokiej gamy szkoleń

    => => https://TeamQuest.pl/praca/6461-4c6dd23d8cec46ad3b6e
    906a1c0.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.