PracaGrupyalt.pl.praca.oferowana › Warszawa => Analityk systemowy / biznesowy ds. systemów wyceny fundus
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2015-07-05 09:08:23
    Temat: Warszawa => Analityk systemowy / biznesowy ds. systemów wyceny fundus
    Od: TeamQuest Sp. z o.o. <P...@T...PL>

    Dla naszego klienta, wiodącego agenta transferowego na polskim rynku-
    lidera w swojej branży na naszym rynku - szukamy osoby na
    stanowisko:

    ***** Analityk systemowy / biznesowy ds. systemów wyceny funduszy inwe
    ***** miejsce pracy: Warszawa

    ***** Realizowane zadania:

    * merytoryczny i techniczny nadzór nad aplikacjami biznesowymi w
    departamencie wyceny aktywów,
    * współpraca z użytkownikami systemów informatycznych w zakresie
    wymagań zmian i rozwoju aplikacji,
    * definiowanie założeń do zmian i rozwoju systemów
    informatycznych,
    * kompletowanie i dokumentowanie wymagań do systemów
    * proponowanie nowych rozwiązań informatycznych w zakresie
    optymalizacji procesów biznesowych,
    * tworzenie dokumentacji, definiowanie i kontrola standardów,
    jakości tworzonej dokumentacji,
    * tworzenie i weryfikacja scenariuszy testowych,
    * prowadzenie projektów informatycznych,
    * współpraca z dostawcami oprogramowania

    ***** Od kandydata oczekujemy:

    * konieczna dobra znajomość zagadnień z zakresu księgowości i
    sprawozdawczości funduszy inwestycyjnych, oraz rynku obrotu
    instrumentami finansowymi,
    * ugruntowana wiedza z zakresu analizy systemów informatycznych i
    dokumentacji wymagań (modelowanie procesów, tworzenie
    przypadków użycia, tworzenie projektów technicznych),
    * doświadczenie w zarządzaniu projektem informatycznym,
    * doświadczenie w ocenie złożoności przedsięwzięć
    * dobra znajomość języka angielskiego,
    * dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office wspomagających
    tworzenie dokumentacji i zarządzania projektami (min. Visio,
    Project).

    ***** Dodatkowe atuty:

    * zdolności analityczne i umiejętność myślenia "procesowego',
    * umiejętność identyfikacji potrzeb biznesowych klienta,
    * łatwość w jasnym wyrażaniu myśli w mowie i piśmie,
    * wysoka komunikatywność,
    * kreatywność i inicjatywa,
    * umiejętność pracy pod presją czasu,
    * otwartość na zmiany i chęć rozwoju,

    ***** Proponujemy:

    * atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
    * dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie zajęć
    sportowych oraz nauki języków obcych
    * możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i
    zewnętrzne oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami,
    * udział w ciekawych i unikalnych projektach informatycznych;
    * odpowiedzialne stanowisko,
    * stabilną pracę w doświadczonym, energicznym, i przyjaznym
    zespole.

    => => https://TeamQuest.pl/praca/5040-0ce84be27c801d375277
    0634a27.nntp

    W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli
    następującej treści:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z
    ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust.
    Nr 133 poz. 883.