PracaGrupypl.praca.oferowana › PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (Woj. kujawsko-pomorskie)
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2003-10-30 09:01:35
    Temat: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (Woj. kujawsko-pomorskie)
    Od: "Bigram media" <z...@b...pl>

    Henkel to międzynarodowy koncern, jeden z liderów na światowych rynkach
    kosmetyków, detergentów, klejów. Dział chemii budowlanej produkujący zaprawy
    klejące do płytek ceramicznych, spoiny, posadzki, systemy dociepleń i hydroizalacji
    marki Ceresit, w związku z wdrażaniem nowego projektu zleci pracę

    PRZEDSTAWICIELOWI HANDLOWEMU
    na terenie woj. kujawsko-pomorskiego

    Podstawowy zakres obowiązków obejmuje:
    wizytowanie i ekspozycję towarów w punktach sprzedaży detalicznej
    umieszczanie materiałów reklamowych
    wykonywanie raportów
    zbieranie i przekazywanie zamówień do oficjalnych dystrybutorów

    Wymagania:
    minimum pół roku doświadczenia jako merchandiser (mile widziane w branży
    FMCG)
    umiejętność szybkiego przyswojenia podstawowych informacji o produktach -
    chemia budowlana
    zarejestrowana własna działalność gospodarcza
    miejsce zamieszkania Bydgoszcz, Toruń lub Włocławek i okolice.

    Zapewniamy:
    szkolenia techniczne i sprzedażowe
    pracę w renomowanym koncernie

    Oferty z numerem referencyjnym na kopercie prosimy przesłać w terminie 2 tygodni
    od daty publikacji ogłoszenia pod adres:

    Henkel Polska S.A.
    Zakład Produkcyjny Stąporków
    Stara Góra skr. poczt 24, 26-220 Stąporków
    Dział Marketingu

    Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
    danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do
    realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych
    osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)