eGospodarka.pl poleca

PracaGrupypl.praca.dyskusje › KIEROWNIK BUDOWY
Ilość wypowiedzi w tym wątku: 1

  • 1. Data: 2008-01-09 12:22:01
    Temat: KIEROWNIK BUDOWY
    Od: r...@h...pl

    Dla naszego Klienta, włoskiej firmy budowlanej zlokalizowanej na
    terenie Grodkowa poszukujemy kandydata na stanowisko:

    KIEROWNIK BUDOWY

    Zakres obowiązków:
    - przygotowanie i organizacja budowy
    - nadzór i kontrola pracowników oraz podwykonawców
    - kontrolowanie budżetu projektowego
    - raportowanie do kierownictwa z postępu prac
    - odbiór i przekazanie zamawiającemu zakończonej budowy

    Wymagania:
    - wykształcenie wyższe techniczne
    - min. 2letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    - obsługa komputera
    - znajomość języka angielskiego
    - komunikatywność oraz wysoka samoorganizacja
    - prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:
    - pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji
    - bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    - możliwość dalszego rozwoju zawodowego

    Dodatkowe informacje można uzyskać pod telefonem
    0 501 405 804

    Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego
    znajdującego się na stronie
    www.aplikuj.pl

strony : [ 1 ]

Szukaj w grupach

Eksperci egospodarka.pl

1 1 1