PracaOferty pracy Herentals › Tokarz CNC/programista 2000-2500€ netto/mies Herentals

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Stanowisko:

Tokarz CNC/programista 2000-2500€ netto/mies Herentals

Lokalizacja:

Herentals

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

  • obsługa i programowanie tokarek CNC (od czasu do czasu praca na frezarkach cnc)
  • praca na podstawie rysunku technicznego
  • konfigurowanie maszyn i modyfikowanie programów w celu optymalizacji produkcji
  • praca na zmianie dziennej (8:00-16:30)

OFERUJEMY

  • zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • wynagrodzenie: 2000-2500€ netto/mies
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • dodatek wakacyjny - 15,38 % rocznych zarobków brutto
  • premię roczną - 8,33 % rocznych zarobków brutto - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • bon żywnościowy w wysokośc  8€ / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika)
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99€ / tydzień pokój dwuosobowy, 149€/tydzień pokój jednoosobowy
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • możliwość przejścia na umowę na czas nieokreślony (składki emerytalne, premie, ubezpieczenie zdrowotne)

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • wykształcenie techniczne kierunkowe
  • kilkuletnie doświadczenie jako tokarz CNC + umiejętność programowania
  • znajomość systemu programowania Mazak
  • doświadczenie w obróbce różnych rodzajów metali, takich jak stal nierdzewna, stal, aluminium,
     brąz a także tworzyw sztucznych
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub francuskiego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • dokładność, solidność, samodzielność
  • prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł