PracaOferty pracy Niemcy › Tokarz CNC - NIEMCY - 2800-2900 € netto

Kto szuka:

Work-Shop Sp. z o.o.

Stanowisko:

Tokarz CNC - NIEMCY - 2800-2900 € netto

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Praca dla tokarzy CNC w w 36199 Rotenburg lub w 91166 Georgensgmünd i inne miejscowości- w Niemczech.

OBOWIĄZKI

  • Samodzielne ustawianie i obróbka tokarek CNC
  • Praca zgodnie z dokumentacją zamówienia i rysunkami technicznymi
  • Ustawianie i obsługa urządzeń dźwigowych (dźwig, szczypce do podnoszenia) – nie są wymagane uprawnienia do obsługi dźwigu
  • Ustawianie, regulacja, obsługa i samodzielne ładowanie różnych tokarek CNC
  • Przeprowadzanie korekt

OFERUJEMY

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie 2800-2900 EUR netto / miesięcznie
  • Możliwość pracy w nadgodzinach (zależne od pracodawcy) płatne dodatkowo
    +25% do wypłaty
  • Dodatki za pracę zmianową
  • Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio wraz z miesięczną pensją
  • Dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Niemieckie ubezpieczenie (w tym dodatkowe prywatne ubezpieczenie opłacone przez Pracodawcę)
  • Premia po przepracowanych 3, 6 i 12 miesiącach oraz bonus paliwowy
  • Cykliczne podwyżki
  • Możliwość uzyskiwania regularnych zaliczek
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do Internetu)
  • Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Wymagania stawiane pracownikowi:

WYMAGANIA

  • Znajomość języka niemieckiego (min. komunikatywna)
  • Doświadczenie w zawodzie tokarza CNC (min. 1 rok)
  • Mile widziany własny samochód do poruszania się na miejscu

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: Work-Shop Sp. z o.o.

branże: Praca fizyczna