PracaOferty pracy Utrecht › PRACOWNIK PRALNI - praca w pralni przemysłowej | Utrecht | Holandia

Kto szuka:

PRAN

PRACOWNIK PRALNI - praca w pralni przemysłowej | Utrecht | Holandia

Lokalizacja:

Utrecht

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Tu będziesz pracować

W pralni przemysłowej w Utrechcie. Brzmi mało ambitnie? Wcale nie! Europejski gigant w dziedzinie logistyki i produkcji poszukuje Pracownika pralni do pralni przemysłowej w sercu Królestwa Niderlandów. Twoje zadania? Sortowanie i przygotowanie prania do wysyłki do hoteli. Potrafisz swobodnie porozumiewać się po angielsku? Cenisz sobie zapach świeżości i dobrą organizację pracy? Mamy coś specjalnego! Nie spieraj się, tylko do nas dołącz! Aplikuj już dziś i zaczekaj na nasz ruch!

To będziesz robić

  • segregować i układać pranie na wózkach
  • rozładowywać kontenery z rzeczami do prania
  • obsługiwać maszyny pracujące i maglujące
  • lokować wózki z praniem w odpowiednich miejscach magazynu, z których zostaną dostarczone do odpowiednich hoteli
  • dbać o porządek w miejscu pracy

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU! RESZTA WYJDZIE W PRANIU!

Oferujemy

  • wynagrodzenie 13,27€/h brutto
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • premia na koniec roku wynosząca 5,33% rocznego wynagrodzenia brutto
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie agencyjne
  • tygodniowy system wynagrodzenia
  • pracę w systemie jednozmianowym (od poniedziałku do piątku 07:00 - 16:30)

Wymagania stawiane pracownikowi:

Minimalne wymagania

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-25

do końca oferty: 11 dni

pracodawca: PRAN

branże: Praca fizyczna