PracaOferty pracy Lokeren › Operator maszyn do cięcia pianki (produkcja materacy)od 15,00€ brutto/h, Lokeren, Belgia

Kto szuka:

LINK2WORK Sp. z o.o.

Operator maszyn do cięcia pianki (produkcja materacy)od 15,00€ brutto/h, Lokeren, Belgia

Lokalizacja:

Lokeren

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • obsługa maszyny do cięcia pianki przy produkcji materacy
  • kontrola cięcia pod względem proporcji, rozmiaru, jakości
  • drobne naprawy techniczne
  • praca na 2 zmiany (5.30-13.15; 13.15-21.30)
  • szkolenie na 1 zmianie

OFERUJEMY

  • zatrudnienie długoterminowe na belgijskich warunkach
  • stawkę 15,00 € brutto/h na początek, później stawka wzrasta 17,00 € brutto/h - 18,00 € brutto/h
  • wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym (tj. 422€ netto/tyg.- 500 € netto/tyg.)
  • dodatek zmianowy +6% (15,90€ brutto/h)
  • dodatek wakacyjny - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 4610 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto)
  • premię roczną - w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2490 € brutto (8,33 % rocznych zarobków brutto) – pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego
  • gwarantowane 38 h pracy tygodniowo
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 99 €/tydzień (pokój 2-osobowy), 149€/tydzień (pokój 1-osobowy)
  • bon żywnościowy 5,20€ (1,09€ wkładu własnego)
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 9 euro miesięcznie
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!

Wymagania stawiane pracownikowi:

POSZUKIWANE KOMPETENCJE

  • wykształcenie techniczne
  • min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • samodzielność
  • bardzo dobra jakość wykonywanej pracy, precyzja
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkie przyswajanie nowych umiejętności
  • dobra sprawność fizyczna

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-05-06

do końca oferty: 10 dni

pracodawca: LINK2WORK Sp. z o.o.

branże: Produkcja / Przemysł