eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Mechanik samochodowy

Kto szuka:

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik samochodowy

Lokalizacja:

Holandia

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego mechanika samochodowego do naszego zespołu. Jako mechanik samochodowy będziesz odpowiedzialny za diagnozowanie, naprawę i konserwację pojazdów. Od rutynowych przeglądów po kompleksowe naprawy, twoja wiedza będzie odgrywać kluczową rolę w zapewnieniu optymalnej wydajności i bezpieczeństwa pojazdów naszych klientów.

Obowiązki:

·        Diagnozowanie i naprawa usterek mechanicznych w różnych systemach pojazdów.

·        Wykonywanie rutynowych czynności konserwacyjnych, takich jak wymiana oleju, wymiana opon i kontrola hamulców.

·        Użycie sprzętu diagnostycznego do identyfikacji problemów elektronicznych.

·        Współpraca z zespołem motoryzacyjnym, aby skutecznie przeprowadzać naprawy.

·        Prowadzenie szczegółowej ewidencji wykonanych usług i napraw.

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

·        Sprawdzone doświadczenie jako mechanik samochodowy.

·        Biegłość w korzystaniu z narzędzi i sprzętu diagnostycznego.

·        Znajomość systemów motoryzacyjnych i najnowszych technologii.

·        Umiejętność pracy w zespole i niezależnie.

·        Silna dbałość o szczegóły.

·        Znajomość języka angielskiego (B1-2).

·        Prawo jazdy.

Oferujemy:

·        Ekscytującą i wymagającą pracę w dynamicznym środowisku motoryzacyjnym.

·        Możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń.

·        Wspierający zespół i pozytywna atmosfera pracy.

·        Konkurencyjne wynagrodzenie i świadczenia.

·        Samochód.

·        Zakwaterowanie

Średnie wynagrodzenie:

Tygodniowo: 600-700 € Netto po zakwaterowaniu

Koszt zakwaterowania: €130 za tydzień

Koszt opieki zdrowotnej: 35 € za tydzień

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

branże: Inne / Pozostałe