PracaOferty pracy Niemcy › Mechanik odlewniczy, 2149-2672 euro na rękę, Drezno, umowa o pracę

Kto szuka:

ASMO Solutions

Mechanik odlewniczy, 2149-2672 euro na rękę, Drezno, umowa o pracę

Lokalizacja:

Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

OPIS OFERTY:

  • Stabilna, renomowana firma istniejąca ponad 125 lat na rynku
  • Praca w okolicy Drezna
  • Obsługa urządzeń do mieszania piasku w formierni, wykonywanie form i rdzeni
  • Praca od poniedziałku do piątku, na 3 zmiany
  • Zapewnione wprowadzenie w obsługę maszyn

OFERUJEMY:

  • Pensję na start 2149-2349€ na rękę
  • Gwarantowany zrost pensji wraz ze stażem pracy w firmie: - po 6 tygodniach: 2336-2536€ na rękę                                                                - po 6 miesiącach: 2398-2598€ na rękę - po 15 miesiącach: 2472-2672€ na rękę
  • Zorganizowane zakwaterowanie
  • Niemiecką umowę o pracę, na czas nieokreślony
  • Świadczenia socjalne: Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie
  • Umowę do podpisania przez wyjazdem do pracy
  • Opcję pobierania zaliczek!
  • Dobre warunki i pracę OD ZARAZ

OCZEKUJEMY:

  • Znajomości języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • Ukończenia 3letniej szkoły zawodowej
  • Doświadczenia w branży odlewniczej

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 24 dni

pracodawca: ASMO Solutions

branże: Produkcja / Przemysł