eGospodarka.pl poleca

PracaOferty pracy Holandia › Mechanik rolniczy

Kto szuka:

Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

Stanowisko:

Mechanik rolniczy

Lokalizacja:

Holandia, Liessel, Reusel i Nieuwe Tonge

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

 Opis stanowiska:

Poszukujemy wykwalifikowanego mechanika rolniczego, który dołączy do naszego zespołu w wielu lokalizacjach w Liessel, Reusel i Nieuwe Tonge. Jako mechanik rolniczy będziesz przede wszystkim odpowiedzialny za serwis i naprawę ciągników John Deere, co stanowi około 80% Twoich obowiązków. Dodatkowo będziesz pracować na różnych innych urządzeniach rolniczych, stanowiących pozostałe 20% twoich obowiązków.

Obowiązki:

● Wykonywanie rutynowych konserwacji i napraw ciągników John Deere, aby zapewnić optymalną wydajność i długowieczność.

● Diagnozowanie i rozwiązywanie usterek mechanicznych z precyzją i wydajnością.

● Przeprowadzanie inspekcji i znajdywanie zużytych lub wadliwych części, które wymagają wymiany.

● Wykorzystanie instrukcji technicznych, narzędzi diagnostycznych i sprzętu do wykonywania napraw.

● Prowadzenie szczegółowej ewidencji czynności serwisowych i naprawczych do celów dokumentacyjnych i sprawozdawczych.

● Współpraca z zespołem i przełożonymi.

● Przestrzeganie protokołów i przepisów bezpieczeństwa, aby stworzyć bezpieczne środowisko pracy

Oferujemy:

● 16-18 € brutto

● 450-500 € netto tygodniowo po kosztach

● Nowoczesne i dynamiczne środowisko pracy

● Samochód firmowy

● Ubezpieczenie zdrowotne

● Oferty pracy w całym kraju

Wymagania stawiane pracownikowi:

Wymagania:

● Sprawdzone doświadczenie jako mechanik rolniczy, najlepiej z doświadczeniem w ciągnikach John

    Deere.

● Biegłość w diagnozowaniu i naprawie układów mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych.

● Znajomość maszyn i urządzeń rolniczych.

● Silna dbałość o szczegóły i umiejętności rozwiązywania problemów.

● Umiejętność samodzielnej pracy w zespole w dynamicznym środowisku.

● Doskonałe umiejętności komunikacyjne i umiejętność efektywnej interakcji z kolegami i klientami.

● Gotowość do ciągłego uczenia się i dostosowywania się do nowych technologii i procedur.

● Ważne prawo jazdy.

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca
POPRZEDNIA OFERTA Mechanik samochodowy Wszystkie oferty NASTĘPNA OFERTA Mechanik

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-26

do końca oferty: 39 dni

pracodawca: Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o.

branże: Budownictwo / Nieruchomości / Architektura