PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE – 2600 - 2880 euro na rękę, BDF Tandem, STAŁE TRASY i GODZINY PRACY

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE – 2600 - 2880 euro na rękę, BDF Tandem, STAŁE TRASY i GODZINY PRACY

Lokalizacja:

Niemcy, Hamburg

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracysprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularzPraca Hamburg od zaraz

Chcesz pracować w rodzinnej firmie transportowej z Hamburga – ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy kierowców kategorii C+E.

KLIENT OFERUJE:

  • Dobre zarobki 2600/2880 € na rękę miesięcznie
  • Umowę o pracę BEZPOŚREDNIO u niemieckiego klienta
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych – ubezpieczenie zdrowotne dla całej rodziny, niemiecka emerytura, Kindergeld
  • Pracę blisko granicy
  • STAŁE GODZINY PRACY
  • Wolne weekendy
  • Zatrudnienie w sprawdzonej firmie
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Wynagrodzenie ZAWSZE na czas!
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się w Hamburgu
  • Trasy stałe wokół komina
  • Wdrożenie na bazie firmy 100% płatne
  • Początek pracy możliwy na plandece naczepie
  • Bezpłatne przeszkolenie na BDF
  • Docelowy zestaw – BDF Tandem
OCZEKUJEMY:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Ogólnego doświadczenia w kategorii C+E
  • Znajomości podstawowej języka niemieckiego lub angielskiego

Sprawdź też: Kierowca CE – 2890 -3100 euro na rękę, BDF Tandem, Hamburg

BDF nie jest dla Ciebie? Sprawdź oferty w kategorii: PLANDEKA

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy