PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 3030/3260 euro na rękę, BDF Tandem, STAŁE TRASY, BEZ ZAŁADUNKÓW, wysokie zarobki

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 3030/3260 euro na rękę, BDF Tandem, STAŁE TRASY, BEZ ZAŁADUNKÓW, wysokie zarobki

Lokalizacja:

Niemcy, Hamburg, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Uwaga: w obecnej chwili brak miejsc na tę ofertę pracysprawdź w innym terminie lub zostaw kontakt poprzez formularzKierowca CE BDF Niemcy

Rekrutujemy dla dużej firmy transportowej z Hamburga!

Nasz klient zatrudni Kierowców z kategorią C+E

KLIENT OFERUJE:

  • Bardzo dobre wynagrodzenie 3030/3260 na rękę
  • Bezpośrednią niemiecką umowę o pracę
  • Pełen pakiet świadczeń socjalnych (Kindergeld, ubezpieczenie, składka emerytalna)
  • Przeszkolenie na BDF Tandem
  • Pewną pracę w stabilnej firmie
  • Pensja na koncie ZAWSZE na czas!
OPIS OFERTY:
  • Centrala firmy w Hamburgu
  • STAŁE TRASY wokół komina
  • Zestaw – BDF Tandem
  • Początek pracy możliwy na plandece naczepie
  • Przeszkolenie na BDF Tandem na bazie firmy
  • Wdrożenie 100 % płatne
OCZEKUJEMY:
  • Prawa jazdy kategorii CE z kodem 95
  • Ogólnego doświadczenia w kategorii C+E
  • Podstawowej znajomości języka niemieckiego lub angielskiego

Sprawdź też: Kierowca blisko granicy

BDF nie jest dla Ciebie? Sprawdź oferty w kategorii: Kierowca C Niemcy

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy