PracaOferty pracy Niemcy › Kierowca CE, 2600/2800 Euro na rękę, BDF Tandem, Lipsk, LINIA, wokół komina

Kto szuka:

Dungito Polska Sp. Z o.o.

Kierowca CE, 2600/2800 Euro na rękę, BDF Tandem, Lipsk, LINIA, wokół komina

Lokalizacja:

Niemcy, Lipsk, Niemcy

zagranica

Opis stanowiska podany przez pracodawcę:

Zobacz, kogo poszukujemy dla naszego zaufanego, niemieckiego klienta:Kierowców BDFKLIENT OFERUJE:

  • Zarobki  2600/2800 Euro na rękę
  • Trasy dzienne i nocne wokół komina
  • Zatrudnienie bezpośrednio w niemieckiej firmie
  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • Świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec: (Kindergeld, ubezpieczenie, budowanie niemieckiej emerytury)
  • Pewne wynagrodzenie, zawsze na czas
OPIS OFERTY:
  • Baza firmy znajduje się w okolicach LIpska
  • Zestaw – BDF Tandem
  • LINIA nocna i dzienna
  • Wokół komina
  • Niedrogie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
OCZEKUJEMY:
  • Prawo jazdy kategorii CE z kodem 95, kartę kierowcy
  • Doświadczenia na BDF Tandem
  • Znajomości języka niemieckiego lub angielskiego
  • ADR podstawowe wymagane
Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem:+48 22 123 83 69

Oferta pochodzi z serwisu
oferty pracy infopraca

sprawdź szczegóły

data publikacji: 2024-04-27

do końca oferty: 9 dni

pracodawca: Dungito Polska Sp. Z o.o.

branże: Logistyka / Transport / Zakupy